Een inktstel met twee potjes en versierd met Satyr in Lodewijk XV stijl, gemaakt uit brons. (H:14cm)

Hamerprijs: € 70

Een inktstel met twee potjes en versierd met Satyr in Lodewijk XV stijl, gemaakt uit brons.

24 x 38 x 14 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 88

Lot nummer

951

10847

Een grote collectie gebruiksvoorwerpen, koper. (H:37 x D:46 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote terracotta tuinvaas, Italië. (H:64 x D:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Komfoor', Vlaanderen, 19de eeuw. (L:22 x W:34 x H:13 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300