Een inktstel met twee potjes en versierd met Satyr in Lodewijk XV stijl, gemaakt uit brons. (H:14cm)

Hamerprijs: € 70

Een inktstel met twee potjes en versierd met Satyr in Lodewijk XV stijl, gemaakt uit brons.

24 x 38 x 14 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 88

Lot nummer

951

10847

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een fotoboek, leder en verguld brons. Art Nouveau. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een half-automatische speelpop met cymbalen. (W:13 x H:21,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw. (D:43,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles Leblanc, Een antieke inktpot en pennenhouder, brons op zwarte marmer. Art Nouveau. (L:18 x W:26 x H:9 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kapstok, onyx en messing. Circa 1950. (L:40 x W:40 x H:180 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een kinderservies en bestek, porselein en metaal, een 'Dinette' in de originele doos. (L:28 x W:36 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 500 - 1.000