Een milieu-de-table gemaakt uit Imari porselein gemonteerd met brons. (H:40cm)

Hamerprijs: € 550

Een milieu-de-table gemaakt uit Imari porselein gemonteerd met brons en versierd met mythologische figuren. 19de/20ste eeuw.

Conditie: haarlijn onderaan in de schaal.

33 x 54 x 40 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

71

10845