Een milieu-de-table gemaakt uit Imari porselein gemonteerd met brons. (H:40cm)

Hamerprijs: € 550

Een milieu-de-table gemaakt uit Imari porselein gemonteerd met brons en versierd met mythologische figuren. 19de/20ste eeuw.

Conditie: haarlijn onderaan in de schaal.

33 x 54 x 40 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

71

10845

Een paar vazen met cloisonné bloemendecor en vogels, in de originele doos.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Japanse Imari vaas met decor van kraanvogels en landschappen. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar zeshoekige Cloisonné vazen, versierd met fauna en flora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200