Een milieu-de-table gemaakt uit Imari porselein gemonteerd met brons. (H:40cm)

Hamerprijs: € 550

Een milieu-de-table gemaakt uit Imari porselein gemonteerd met brons en versierd met mythologische figuren. 19de/20ste eeuw.

Conditie: haarlijn onderaan in de schaal.

33 x 54 x 40 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

71

10845

Een decoratief paar Chinese vazen met decor van een feniks. 20ste eeuw. (H:62 x D:26 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

Vijftien Chinese schalen, tasjes en borden, blauw-wit en Famille Rose. (D:23,4 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Chinese vaas, decor 'Waterbuffel met Vissers'. (H:57 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Chinese Famille Rose vazen, 'Parade met Draken'. (H:60 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese cache-pot, Famille Verte met decor van fauna en flora. 19de eeuw. (H:35 x D:40 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200