Een milieu-de-table gemaakt uit Imari porselein gemonteerd met brons. (H:40cm)

Hamerprijs: € 550

Een milieu-de-table gemaakt uit Imari porselein gemonteerd met brons en versierd met mythologische figuren. 19de/20ste eeuw.

Conditie: haarlijn onderaan in de schaal.

33 x 54 x 40 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

71

10845

Drie polychroom porseleinen figuren van Boeddha en Lao Tse.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Twee Chinese vazen, decor van dames en spelende kinderen in de tuin.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Twee Chinese verguld metaal en email Boedhist altaar ornamenten. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar Chinese vazen, Famille Verte, met decor van bloemen en symbolen van geluk. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese vaas, monochroom Flambé glazuur, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee Chinese hoedensteunen, Famille rose met decor van dames, fauna en flora.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een gezeten boeddha, op een lotusbloem. Verguld brons.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een decoratieve houtsculptuur van een tempel, Sri Lanka.

Schattingsprijs: € 300 - 500