Een luchter gemaakt uit een albast schaal gemonteerd met brons en glazen rozen.

Hamerprijs: € 170

Een luchter gemaakt uit een albast schaal gemonteerd met brons en glazen rozen. Diameter schaal: 50,5 cm.

74 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 213

Lot nummer

1051

10844

A mid-century tafellamp, verguld messing. Scandinavië, circa 1960.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Drie tafellampen, brons onyx en opaline.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote en decoratieve tafellamp met een musketier, verguld brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Drie tafellampen 'Lampe Bouillotte'. Verzilverd en gepolijst metaal.

Schattingsprijs: € 80 - 120

KERAMAR (XX) twee tafellampen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alfredo BARBINI (1912-2007) 'Aquarium wandlichten', glas, Murano. Italië.

Schattingsprijs: € 240 - 340

A mid-century tafellamp met cacaoboon, in de stijl van Maison Charles.

Schattingsprijs: € 150 - 250