Henry KOSSOWSKI (1855-1921) Een schouw klok gemaakt uit een rode marmer met een beeld gemaakt uit kunstbrons. (H:79cm)

Hamerprijs: € 180

Henry KOSSOWSKI (1855-1921) 'Badinage' Een schouw klok gemaakt uit een rode marmer met een beeld gemaakt uit kunstbrons.

Henry KOSSOWSKI (1855-1921)

25 x 34 x 79 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 225

Lot nummer

235

10843

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

J. Dusart Bruxelles, een schouwklok, verguld kunstbrons en marmer. Circa 1900. (L:20 x W:47 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900. (L:21 x W:27 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een schouwklok, Boulle marqueterie inleg voor de Zweedse markt, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:14 x W:25 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke 'Chronograaf' zakhorloge, eerste helft van de 20ste eeuw. (W:6,4 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 300 - 500