Een set van 2 Thaise houtsnijwerken. (H:114cm)

Hamerprijs: € 170

Een set van 2 Thaise houtsnijwerken.

28 cm

114 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 213

Lot nummer

2

10842

Een paar Chinese schalen gemaakt uit blauw-wit porselein. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Famille Rose Chinese vaas met handgeschilderd decor versierd met bloemen, perzikken en vlinders. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 250 - 350

Een paar Chinese vazen met dubbel decor van krijgers en hofdames, fauna en flora. 19de/20Ste eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000