Een staander gemaakt uit Chinees hardhout en afgewerkt met marmer. (H:34cm)

Hamerprijs: € 70

Een staander gemaakt uit Chinees hardhout en afgewerkt met marmer.

34 cm

32 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 88

Lot nummer

76

10841

Een Chinese theeepot met decor van fauna en flora. Guangxu merk.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese vaas, monochroom Flambé glazuur, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote Chinese vaas, blauw-wit decor van fauna en flora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Chinese 'Gu' vazen, blauw-wit decor. Gemerkt Yongzheng Reign. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese waterpot, gele grond met een groen drakendecor. Ming Stijl.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese vaas met blauw-wit decor van vogels en bloemen.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese vaas met turquoise grond decor, Qianlong merk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Twee Chinese 'Bonsai' pot muurdecoraties.

Schattingsprijs: € 200 - 300