Een relaxzetel gemaakt uit leder en gemerkt Jori. (H:110cm)

Hamerprijs: € 220

Een relaxzetel gemaakt uit leder en gemerkt Jori. Periode 1980.

76 x 74 x 110 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

297

10839

Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

een collectie van 3 bijzettafels met fumé glas in de stijl van Maison Jansen.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120