Een paar armstoelen gemaakt uit gesculpteerd hout in Louis Philippe stijl (H:101cm)
Hamerprijs: € 160
Titel | Een paar armstoelen gemaakt uit gesculpteerd hout in Louis Philippe stijl (H:101cm) |
Afmetingen | 65 x 65 x 101 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 200 |
Lot nummer | 427 |
Lot ID | 10838 |
Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een grote antieke spiegel, decor met putti in Lodewijk XV stijl. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Vier identieke bijzettafels, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een vintage vitrinekast afgewerkt met gebogen glas en brons in Lodewijk XV stijl.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200