Naar Charles Marie BOUTON (1781-1853) Dame met de geit, mixed media op doek. (46,5 x 56 cm)

Hamerprijs: € 150

Naar Charles Marie BOUTON (1781-1853) Dame met de geit, mixed media op doek. Monogram H.L.

Charles Marie BOUTON (1781-1853)

46,5 cm

56 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

709

10836

Een antiek schilderij 'Avondlicht aan de zee' vroeg 20ste eeuw. (W:46 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Roger BERCKMANS (1900-?) 'Elegante Dame'. (W:50 x H:60,5 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'Danseres'. (W:81 x H:101 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Armand JAMAR (1870-1946) 'Zicht op Venetië, Italië' 1930. (W:75 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

Anton ROOSKENS (1906-1976) 'Nuages Bleues'. (W:75,5 x H:92,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Roland DEVOLDER (1938) 'Tekening en gekleurde ets'. (W:68 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

José STORIE (1899-1961) 'Arums Et Tulipes'. (W:81 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300