Een brûle-parfum gemaakt uit gepolijst brons, Oosterse origine. (H:46cm)

Hamerprijs: € 300

Een brûle-parfum gemaakt uit gepolijst brons, Oosterse origine. 19de eeuw.

22 x 30 x 46 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

8

10834

Een paar zeshoekige Cloisonné vazen, versierd met fauna en flora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar vazen met cloisonné bloemendecor en vogels, in de originele doos.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Japanse Imari vaas met decor van kraanvogels en landschappen. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250