Roger GUERIN (1896-1954) een vaas gemaakt uit geglazuurde grès en gemonteerd met smeedijzer. (H:32cm)

Hamerprijs: € 260

Roger GUERIN (1896-1954) een vaas gemaakt uit geglazuurde grès en gemonteerd met smeedijzer. Eerste helft 20ste eeuw.

Roger GUERIN (1896-1954)

32 cm

22 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

121

10833

Deruta, een paar Apothekersvazen, Italiaanse Majolica. Italië. (H:45 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Volkstedt, Vijf polychroom porselein groepen 'Muziek en Spelen' (L:28 x W:38 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Léo MAES DECOCK (XIX-XX) 'Art Nouveau Vaas'. (H:19 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Volkstedt, Rudolstadt, een polychroom porseleinen groep met putti. (L:12,5 x W:23,5 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Royal Copenhagen, 'Faun met een panfluit', porselein. (W:8,5 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Wouter HOSTE (1965) 'Travellers' 2011. (W:7 x H:14 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem. (H:34 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Theo BLICKX (1875-1963) 'Rouwende'. (L:14 x W:14 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250