Roger GUERIN (1896-1954) een vaas gemaakt uit geglazuurde grès en gemonteerd met smeedijzer. (H:32cm)

Hamerprijs: € 260

Roger GUERIN (1896-1954) een vaas gemaakt uit geglazuurde grès en gemonteerd met smeedijzer. Eerste helft 20ste eeuw.

Roger GUERIN (1896-1954)

32 cm

22 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

121

10833

PMP porselein, een paar manden gedragen door kinderen. Polychroom porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Sitzendorf, een porseleinen groep 'Romeinse Parade' 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Paraplu staander' voor Perignem

Schattingsprijs: € 200 - 300

Herend, een arend met zwaard, biscuit porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een porseleinen groep 'Het Diner', Saksisch merk

Schattingsprijs: € 400 - 600