Roger GUERIN (1896-1954) een vaas gemaakt uit geglazuurde grès en gemonteerd met smeedijzer. (H:32cm)

Hamerprijs: € 260

Roger GUERIN (1896-1954) een vaas gemaakt uit geglazuurde grès en gemonteerd met smeedijzer. Eerste helft 20ste eeuw.

Roger GUERIN (1896-1954)

32 cm

22 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

121

10833

Hummel, 20 figuren, polychroom porselein. (H:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hummel, twee grote figuren 'Little Scolar'. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'. (W:47 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Pia MANU (XX) 'Sculptuur'. (L:14 x W:28 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200