Naar Eugène François DE BLOCK (1812-1893) 'Portret' een schilderij, olie op paneel. (27 x 33 cm)

Hamerprijs: € 200

Naar Eugène François DE BLOCK (1812-1893) 'Portret' een schilderij, olie op paneel. 19de eeuw.

Eugène François DE BLOCK (1812-1893)

27 cm

33 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

710

10832

Joseph WILLAERT (1936-2014) 'Stoel', 1974 - 73/100

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pal HORVATH (1936) 'Lithografie'.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Clown'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Robert MEYTEN (XX) 'Surrealistisch landschap' 1976.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Roger WITTEVRONGEL (1933) 'Twee lithografieën'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Pierrot'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Guy BERBÉ (1937) 'Les Compasses' 1971.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Albert Einstein'.

Schattingsprijs: € 300 - 500