Naar Eugène François DE BLOCK (1812-1893) 'Portret' een schilderij, olie op paneel. (27 x 33 cm)

Hamerprijs: € 200

Naar Eugène François DE BLOCK (1812-1893) 'Portret' een schilderij, olie op paneel. 19de eeuw.

Eugène François DE BLOCK (1812-1893)

27 cm

33 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

710

10832

Gilbert BAIBAY (1922-2021) "Vrouwelijk Naakt' olie op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jozef BOSSAERT (1915-2006)  'De Vervloekte Boom II' 1979.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Abstract' olie op board. 1963.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Carlo PERINDANI (1899-1986) 'Ischia', olie op paneel. 1961.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Landschap met boerderij' olie op doek.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Anto DIEZ (1914-1992) Portret van een Mijnwerker, olie op doek. 1964

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jozef MEES (1898-1987) 'Naakte Dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie, 6/20. Epreuve D'Artiste

Schattingsprijs: € 200 - 300