Geen handtekening gevonden 'Een bijbelse scène', een schilderij, olie op paneel. (49 x 59 cm)

Hamerprijs: € 850

Geen handtekening gevonden 'Een bijbelse scène', een schilderij, olie op paneel. 18de eeuw.

49 cm

59 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.063

Lot nummer

754

10831

Geen handtekening gevonden

Jan Michiel RUYTEN (1813-1881) 'Intrede in Nederlandse stad' olie op doek. Circa 1850.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een ciborie, zilver. Waarschijnlijk Belgisch, Circa 1900.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een groot beeld 'Madonna met kind', polychroom porselein. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke Oost-Europese Icoon, 'Nicholas van Myra' tempera op paneel. 18de-19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Emile VAN DOREN (1865-1949) 'Vue du pont-Vijverzicht' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Drie verzegelde theca met relikwieën. Jezus Christus, DNJC, Pausen en heiligen.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Paarden bij de trog' olie op doek.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een imposant kruisbeeld, geëboniseerd hout, schildpad inleg en verzilverd metaal. 17de/18de eeuw.

Schattingsprijs: € 600 - 800