Geen handtekening gevonden 'Een bijbelse scène', een schilderij, olie op paneel. (49 x 59 cm)

Hamerprijs: € 850

Geen handtekening gevonden 'Een bijbelse scène', een schilderij, olie op paneel. 18de eeuw.

49 cm

59 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.063

Lot nummer

754

10831

Geen handtekening gevonden

Victor Edmond LEHARIVEL-DUROCHER (1816-1878) 'Madonna staande op het maansikkel' Chryselephantine.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een paar misampullen op een staander, verzilverd metaal en glas.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Clown'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roger WITTEVRONGEL (1933) 'Twee lithografieën'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een verzegelde theca met relikwieën: Apostel Andreas, Joannis Berchmans, Theresia à Jesu Infante.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek schilderij 'De Kroning van Maria' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een wijwatervat met ivoren Corpus Christi, Art Nouveau, Circa 1880.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Eugène VERBOECKHOVEN (1798/99-1881) 'Paard' een tekening, 1834.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)