Soepterrine in de stijl van export porselein

Dit stuk werd verkocht op 03.12.2020
Hamerprijs: € 250

Soepkom met met handgeschilderd decor met wapenschilden en bloemendecor, Chinese stijl. (Restauratie)

32 x 5 x 23 cm

03/12/2020

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 313

Lot nummer

2

1083

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Chinese vazen met decor van een berglandschap. 20ste eeuw. (H:24 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 500 - 700

Twee snuifdozen, China, gesculpteerde koraal, late Qing dynastie. (H:7,2 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese cache-pot, Famille Verte met decor van fauna en flora. 19de eeuw. (H:35 x D:40 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 800 - 1.200