Verras me
Terug naar account
Een antieke houtsculptuur van Jezus Christus, waarschijnlijk Gotische Periode, 15de/16de eeuw (H:35cm)

Een antieke houtsculptuur van Jezus Christus, waarschijnlijk Gotische Periode, 15de/16de eeuw (H:35cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 250

Omschrijving van het lot


Een antieke houtsculptuur van Jezus Christus, waarschijnlijk Gotische Periode, 15de/16de eeuw

Product details
Titel

Een antieke houtsculptuur van Jezus Christus, waarschijnlijk Gotische Periode, 15de/16de eeuw (H:35cm)

Afmetingen

10 x 11 x 35 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 313

Lot nummer

857

Lot ID

10828

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een antieke houtsculptuur van Jezus Christus, waarschijnlijk Gotische Periode, 15de/16de eeuw (H:35cm)
Een antieke houtsculptuur van Jezus Christus, waarschijnlijk Gotische Periode, 15de/16de eeuw (H:35cm)
Een antieke houtsculptuur van Jezus Christus, waarschijnlijk Gotische Periode, 15de/16de eeuw (H:35cm)
Een antieke houtsculptuur van Jezus Christus, waarschijnlijk Gotische Periode, 15de/16de eeuw (H:35cm)
Een antieke houtsculptuur van Jezus Christus, waarschijnlijk Gotische Periode, 15de/16de eeuw (H:35cm)
Een antieke houtsculptuur van Jezus Christus, waarschijnlijk Gotische Periode, 15de/16de eeuw (H:35cm)
Een antieke houtsculptuur van Jezus Christus, waarschijnlijk Gotische Periode, 15de/16de eeuw (H:35cm)
Een antieke houtsculptuur van Jezus Christus, waarschijnlijk Gotische Periode, 15de/16de eeuw (H:35cm)
Een antieke houtsculptuur van Jezus Christus, waarschijnlijk Gotische Periode, 15de/16de eeuw (H:35cm)
Een antieke houtsculptuur van Jezus Christus, waarschijnlijk Gotische Periode, 15de/16de eeuw (H:35cm)
Een antieke houtsculptuur van Jezus Christus, waarschijnlijk Gotische Periode, 15de/16de eeuw (H:35cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Een neogotische kelk met pateen, lepel en hostiedoos, in de originele houten koffer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

BEELDEN
Madonna vertrappelt het serpent, een houtsculptuur. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 80 - 120

BEELDEN
'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

BEELDEN
Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) 'Premières Roses' een buste gemaakt uit verguld brons. 

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

BEELDEN
Een antieke houtsculptuur 'De Kruisafname', gesculpteerde eik, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

BEELDEN
Louis MOREAU (1883-1958) ‘Glorification du travail’, kunstbrons. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Jachtscene met Schotse Edelman' een beeld, gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

BEELDEN
Een paar houtgesculpteerde knielende engelen met orinigele polychromie. 19de eeuw. 

Schattingsprijs: € 400 - 600