Een antieke houtsculptuur van Jezus Christus, waarschijnlijk Gotische Periode, 15de/16de eeuw (H:35cm)
Hamerprijs: € 250
Titel | Een antieke houtsculptuur van Jezus Christus, waarschijnlijk Gotische Periode, 15de/16de eeuw (H:35cm) |
Afmetingen | 10 x 11 x 35 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 313 |
Lot nummer | 857 |
Lot ID | 10828 |
Een collectie houtgesculpteerde Corpus Christi en Heiligen. 19de en 20ste eeuw. (W:38 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen. (W:4,5 x H:6,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een kruisbeeld met een kapel, mahoniehout. 19de eeuw. (L:12 x W:24 x H:70 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 400 - 600