Een antieke houtsculptuur van Jezus Christus, waarschijnlijk Gotische Periode, 15de/16de eeuw (H:35cm)
Hamerprijs: € 250
Titel | Een antieke houtsculptuur van Jezus Christus, waarschijnlijk Gotische Periode, 15de/16de eeuw (H:35cm) |
Afmetingen | 10 x 11 x 35 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 313 |
Lot nummer | 857 |
Lot ID | 10828 |
Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke icoon 'Pantaleon van Nicomedia', Patroonheilige van de artsen. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een fijn en grote Russiche familieicoon met 'Heiligen en Engelen', 18de/19de eeuw.
Schattingsprijs: € 500 - 1.000