Een antieke, geloogde hoekkast, gemaakt uit eik. 19de eeuw. (H:90cm)
Hamerprijs: € 300
Titel | Een antieke, geloogde hoekkast, gemaakt uit eik. 19de eeuw. (H:90cm) |
Afmetingen | 90 x 64 x 90 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 392 |
Lot ID | 10827 |
Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een Chesterfield driepersoons zetel, groen leder. (L:90 x W:188 x H:68 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een paar bijzettafels, marqueterie inleg en gemonteerd met brons. (L:37 x W:51 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250