Een antieke, geloogde hoekkast, gemaakt uit eik. 19de eeuw. (H:90cm)

Hamerprijs: € 300

Een antieke, geloogde hoekkast, gemaakt uit eik. 19de eeuw.

90 x 64 x 90 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

392

10827

Een klaptafel met handgeschilderd bloemendecor, Napoleon 3 stijl. (H:67 x D:72 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een wit lederen eethoek, tafel met glas, 6 stoelen en een bank, Bretz, Duitsland. (L:85 x W:177 x H:130 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Twee decoratieve armstoelen, Lodewijk XV stijl met een tijgerprint. (L:64 x W:67 x H:114 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote hallbank, Empire Stijl. Italië, circa 1920. (L:68 x W:235 x H:206 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Sergio RODRIGUES (1927-2014) 'Marbella' drie barkrukken. (L:40 x W:50 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar armstoelen en een bijzettafel, gesculpteerd hout in Empire stijl. Italië, circa 1920. (L:54 x W:62 x H:105 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek schrijn/retabel met engelen, bruin gepatineerd en gesculpteerd hout. 18de eeuw. (W:106 x H:140 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een verguld smeedijzeren consoletafel, toegewezen aan Raymond SUBES (1891-1970). Art Deco. (L:42 x W:180 x H:91 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000