Max Albert CARLIER (1872-1938) 'Stilleven met vruchten van de Jacht' een schilderij, olie op doek. (61 x 90 cm)

Hamerprijs: € 700

Max Albert CARLIER (1872-1938) 'Stilleven met vruchten van de Jacht' een schilderij, olie op doek.

Max Albert CARLIER (1872-1938)

61 cm

90 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 875

Lot nummer

557

10824

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Femme Au Chapeau Oiseau' een lithografie

Schattingsprijs: € 150 - 250

Edouard VERSCHAFFELT (1874-1955) 'Calme Du Soir' olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jules DE PRAETERE (1879-1947) 'Bloemen stilleven' olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Le Bouquet' een lithografie

Schattingsprijs: € 150 - 250

Étienne LE COMPTE (1931-2010) 'Mistige ochtend in mei', olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Senaka SENANAYAKE (1951) ‘Horses At Sunset’, olie op doek, 1980.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Jean DE GREEF (1784-1837) 'De Paardenkoets' olie op doek.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Rik VERMEERSCH (1949) 'Staande Vrouw Monnik', olie op paneel. 1997.

Schattingsprijs: € 300 - 500