Gies COSYNS (1920-1997) 'winterlandschap' een schilderij, olie op doek. (70 x 60 cm)

Hamerprijs: € 320

Gies COSYNS (1920-1997) 'winterlandschap' een schilderij, olie op doek.

Gies COSYNS (1920-1997)

70 cm

60 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

568

10822

Gies COSYNS (1920-1997)

Romain STEPPE (1859-1927) 'Zeezicht' (W:100 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

René HANSOUL (1910-1979) 'Hymne à La Beauté' (W:33 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Louis ROBBE (1806-1887) 'Black Sheep' (W:41,5 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Isidore VERHEYDEN (1846-1905)(Attr.) 'De Denker' (W:64 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een decoratief en antiek bloemenstilleven met een Ara, 18de/19de eeuw. (W:136 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927)(Attr.) 'Herder met schapen' twee pendant schilderijen (W:60 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfred STEVENS (1823-1906) 'Portret van een student' (W:55 x H:46 cm)

Een Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 4/01/1946. (W:122 x H:122 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500