Een collectie van 3 cigogne bijzettafels gemaakt uit glas en messing in de stijl van Maison Jansen. (H:45cm)

Hamerprijs: € 160

Een collectie van 3 cigogne bijzettafels gemaakt uit glas en messing in de stijl van Maison Jansen.

35 x 55,5 x 45 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

361

10821

Algemene gebruikssporen.

Een mid-century salontafel, metaal met keramische tegels. (L:45 x W:78 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke kist/koffer gemonteerd met smeedwerk, de Nederlanden, 17de eeuw. (L:57 x W:97 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chesterfield driepersoons zetel, groen leder. (L:90 x W:188 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:29 x D:28 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kleine kloostertafel, dennenhout. (L:50 x W:190 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratieve tafellamp gemonteerd met een witte koraal. Circa 1980. (L:25 x W:39 x H:49 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340