Een collectie van 3 cigogne bijzettafels gemaakt uit glas en messing in de stijl van Maison Jansen. (H:45cm)

Hamerprijs: € 160

Een collectie van 3 cigogne bijzettafels gemaakt uit glas en messing in de stijl van Maison Jansen.

35 x 55,5 x 45 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

361

10821

Algemene gebruikssporen.

Een commode met drie lades, marqueterie inleg en bronsbeslag. Duitsland, laat 18de eeuw. (L:66 x W:126 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een vintage salontafel, smeedijzer met een zwart marmer blad. Circa 1970. (L:62 x W:100 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een groen gepatineerde tuinbank, getekend S.Sauveur en Grassin à Arras. (L:68 x W:105 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Mauro MANETTI (XX) 'Pinguin' een ijsemmer. (L:16 x W:16 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Willy DARO (XX-XXI) 'Nesttafels/Cigogne Tafels' (L:38 x W:60 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Pieter DE BRUYNE (1931-1987) 'Barkast'. (L:48 x W:153,5 x H:101 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een decoratieve bijzettafel met een Fleur De Lys decor. (H:72 x D:67 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een decoratieve bijzettafel met decor van 'Varens' en een geometrisch decor 'Faux Marmer'. (H:72 x D:67 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500