Verras me
Terug naar account
Een collectie van 3 cigogne bijzettafels gemaakt uit glas en messing in de stijl van Maison Jansen. (H:45cm)

Een collectie van 3 cigogne bijzettafels gemaakt uit glas en messing in de stijl van Maison Jansen. (H:45cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 160

Omschrijving van het lot


Een collectie van 3 cigogne bijzettafels gemaakt uit glas en messing in de stijl van Maison Jansen. 

Product details
Titel

Een collectie van 3 cigogne bijzettafels gemaakt uit glas en messing in de stijl van Maison Jansen. (H:45cm)

Afmetingen

35 x 55,5 x 45 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

361

Lot ID

10821

Conditie rapport


Algemene gebruikssporen. 

Referenties


Detailfoto's


Een collectie van 3 cigogne bijzettafels gemaakt uit glas en messing in de stijl van Maison Jansen. (H:45cm)
Een collectie van 3 cigogne bijzettafels gemaakt uit glas en messing in de stijl van Maison Jansen. (H:45cm)
Een collectie van 3 cigogne bijzettafels gemaakt uit glas en messing in de stijl van Maison Jansen. (H:45cm)
Een collectie van 3 cigogne bijzettafels gemaakt uit glas en messing in de stijl van Maison Jansen. (H:45cm)
Een collectie van 3 cigogne bijzettafels gemaakt uit glas en messing in de stijl van Maison Jansen. (H:45cm)
Een collectie van 3 cigogne bijzettafels gemaakt uit glas en messing in de stijl van Maison Jansen. (H:45cm)
Een collectie van 3 cigogne bijzettafels gemaakt uit glas en messing in de stijl van Maison Jansen. (H:45cm)
Een collectie van 3 cigogne bijzettafels gemaakt uit glas en messing in de stijl van Maison Jansen. (H:45cm)
Een collectie van 3 cigogne bijzettafels gemaakt uit glas en messing in de stijl van Maison Jansen. (H:45cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MID-CENTURY
Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 50 - 100

MID-CENTURY
Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

MID-CENTURY
Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

MID-CENTURY
Een antieke Engelse 'Slope Desk', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

MID-CENTURY
David Lincoln ROWLAND (1924-2010) '40/4 chair' voor HOWE classic. Een set van 5 stoelen.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

MID-CENTURY
Ico PARISI (1916-1996) 'Bureau' voor Mim Roma.

Schattingsprijs: € 500 - 800

MID-CENTURY
Een ijzeren kapstok in de stijl van Gustave SERRURIER BOVY (1858-1910)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

MID-CENTURY
Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120