A. DRUJON (XIX) 'Landschap' een schilderij, olie op doek. 19de eeuw. (55 x 38 cm)
Lot 619

Schattingsprijs: € 300 - € 500

A. DRUJON (XIX) 'Landschap' een schilderij, olie op doek. 19de eeuw.

55 cm

38 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

619

10819

Verlies van verf in het midden van het schilderij.

A. DRUJON (XIX)
A. DRUJON (XIX)
A. DRUJON (XIX)
A. DRUJON (XIX)
A. DRUJON (XIX)
A. DRUJON (XIX)
A. DRUJON (XIX)

Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Max Léon MOREAU (1902-1992) 'Portret van een man' olie op doek. 1938

Schattingsprijs: € 600 - 800

Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Ignace GRABA de Graeve (1940) 'De Lichtdronkenheid' olie op paneel. 1978

Schattingsprijs: € 200 - 300

Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. 1943.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Lievin HERREMANS (1858-1907/21) 'Bij de haard' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)