A. DRUJON (XIX) 'Landschap' een schilderij, olie op doek. 19de eeuw. (55 x 38 cm)
Lot 619

Schattingsprijs: € 300 - € 500

A. DRUJON (XIX) 'Landschap' een schilderij, olie op doek. 19de eeuw.

55 cm

38 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

619

10819

Verlies van verf in het midden van het schilderij.

A. DRUJON (XIX)
A. DRUJON (XIX)
A. DRUJON (XIX)
A. DRUJON (XIX)
A. DRUJON (XIX)
A. DRUJON (XIX)
A. DRUJON (XIX)

Jean-Luc MOERMAN (1967) 'Moordgriet' een lithografie 18/60

Schattingsprijs: € 200 - 300

Herr SEELE (1959) 'Cowboy Henk' een lithografie.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Louis ROBBE (1806-1887) 'Het Zwarte Schaap' een schilderij, olie op doek

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zicht op Lisseweghe' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Alexandre TIELENS (1868-1959) 'Bloemenboeket', olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfred VERWEE (1838-1895) 'Les Vaches', olie op doek

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

'Zeilboten op woeste zee', een antiek schilderij, olie op paneel. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Armand HENRION (1875-1958) 'Clown' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000