A. DRUJON (XIX) 'Landschap' een schilderij, olie op doek. 19de eeuw. (55 x 38 cm)
Lot 619

Schattingsprijs: € 300 - € 500

A. DRUJON (XIX) 'Landschap' een schilderij, olie op doek. 19de eeuw.

55 cm

38 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

619

10819

Verlies van verf in het midden van het schilderij.

A. DRUJON (XIX)

Een decoratief schilderij 'Christus met een heilig hart' olie op doek. (W:81 x H:102 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hugo CLAUS (1929-2008) 'Twee Figuren'. (W:24 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Géo BERNIER (1862-1918) 'Au Paysage De L'Yser'. (W:75 x H:52,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een antiek schilderij 'Avondlicht aan de zee' vroeg 20ste eeuw. (W:46 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Albert DOMBE (XX) 'Marktscène'. (W:99 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Stadszicht bij kunstlicht'. (W:60 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Michel BUYLEN (1953) 'Hélas Avril - I, II & III" 2001. (W:35 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 5.000 - 7.000