Een collectie van 2 armzetels met hoge rug gemaakt uit leder in de stijl van Desede. (H:84cm)

Hamerprijs: € 500

Een collectie van 2 armzetels met hoge rug gemaakt uit leder in de stijl van Desede.

97 x 91 x 84 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

357

10816

Mauro MANETTI (1946) 'Drie ijsemmers' Appel, Ananas en Eikel.

Schattingsprijs: € 400 - 600

A mid-century tafellamp met cacaoboon, in de stijl van Maison Charles.

Schattingsprijs: € 150 - 250

KERAMAR (XX) twee tafellampen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Deknudt, 'Paardenkop' een tafellamp.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Mauro MANETTI (XX) 'Ananas' een ijsemmer.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier Joseph VANDEWEGHE (1923-2020) 'Totem' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Twee decoratieve stoelen, Lodewijk XV stijl met een tijgerprint.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Deknudt, twee tafellampen. Tutanchamon en een zwaan. Verguld metaal. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300