Een pendule afgewerkt met boulle inlegwerk en gemonteerd met brons in Lodewijk XV stijl. (H:33cm)

Hamerprijs: € 260

Een pendule afgewerkt met boulle inlegwerk en gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw.

13 x 18 x 33 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

219

10815

Jaeger Le Coultre, klassiek en dun polshorloge, 18kt geel goud.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Omega Seamaster Calendar, een polshorloge, verguld.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 500 - 700

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een schouwklok

Schattingsprijs: € 600 - 800

Longines, Binnenwerk No. 5555819, Cal. 13ZN, 34 mm, circa 1937

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Omega Constellation 2643-4SC, verguld. 35mm.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Cartier Cougar, een damespolshorloge, Quartz.