Een pendule afgewerkt met boulle inlegwerk en gemonteerd met brons in Lodewijk XV stijl. (H:33cm)

Hamerprijs: € 260

Een pendule afgewerkt met boulle inlegwerk en gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw.

13 x 18 x 33 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

219

10815

Een antieke schouwklok met afbeelding van de Drie Gratieën, gepatineerd brons op zwarte marmer.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een driedelige Neoklassieke schouwgarnituur, klok met kandelaars, cupido en putti. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een driedelige schouwgarnituur, klok en twee zijstukken, gepatineerd brons op zwarte en groene marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Jaeger-LeCoultre, Atmos.

Schattingsprijs: € 700 - 900

Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons 'La Cruche Cassée' of 'De Gebroken Kruik', Empire stijl. 19de

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een schouwklok met religieuze scène, verguld brons in Lodewijk Philippe stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons in Lodewijk XV stijl, porselein plaquettes. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een indrukwekkende driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000