Een pendule afgewerkt met boulle inlegwerk en gemonteerd met brons in Lodewijk XV stijl. (H:33cm)

Hamerprijs: € 260

Een pendule afgewerkt met boulle inlegwerk en gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw.

13 x 18 x 33 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

219

10815