Verras me
Terug naar account
Wouterus I VERSCHUUR (1812-1874) Een schilderij 'Paard in de stalling', olie op paneel. 19de eeuw. (25 x 18 cm)
Lot 560

Wouterus I VERSCHUUR (1812-1874) Een schilderij 'Paard in de stalling', olie op paneel. 19de eeuw. (25 x 18 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - € 2.000

Omschrijving van het lot


Wouterus I VERSCHUUR (1812-1874) Een schilderij 'Paard in de stalling', olie op paneel. 19de eeuw.

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Artiesten

Wouterus I VERSCHUUR (1812-1874)

Titel

Wouterus I VERSCHUUR (1812-1874) Een schilderij 'Paard in de stalling', olie op paneel. 19de eeuw. (25 x 18 cm)

Breedte/diepte

25 cm

Hoogte

18 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 2.000

Lot nummer

560

Lot ID

10812

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Wouterus I VERSCHUUR (1812-1874) Een schilderij 'Paard in de stalling', olie op paneel. 19de eeuw. (25 x 18 cm)
Wouterus I VERSCHUUR (1812-1874) Een schilderij 'Paard in de stalling', olie op paneel. 19de eeuw. (25 x 18 cm)
Wouterus I VERSCHUUR (1812-1874) Een schilderij 'Paard in de stalling', olie op paneel. 19de eeuw. (25 x 18 cm)
Wouterus I VERSCHUUR (1812-1874) Een schilderij 'Paard in de stalling', olie op paneel. 19de eeuw. (25 x 18 cm)
Wouterus I VERSCHUUR (1812-1874) Een schilderij 'Paard in de stalling', olie op paneel. 19de eeuw. (25 x 18 cm)
Wouterus I VERSCHUUR (1812-1874) Een schilderij 'Paard in de stalling', olie op paneel. 19de eeuw. (25 x 18 cm)
Wouterus I VERSCHUUR (1812-1874) Een schilderij 'Paard in de stalling', olie op paneel. 19de eeuw. (25 x 18 cm)
Wouterus I VERSCHUUR (1812-1874) Een schilderij 'Paard in de stalling', olie op paneel. 19de eeuw. (25 x 18 cm)
Wouterus I VERSCHUUR (1812-1874) Een schilderij 'Paard in de stalling', olie op paneel. 19de eeuw. (25 x 18 cm)
Wouterus I VERSCHUUR (1812-1874) Een schilderij 'Paard in de stalling', olie op paneel. 19de eeuw. (25 x 18 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


SCHILDERIJEN
Willem DELSAUX (1862-1945) 'Le Grammeling Over Flakée (Zélande)' olie op doek. 1911

Schattingsprijs: € 200 - 300

SCHILDERIJEN
Isidore VERHEYDEN (1846-1905) 'Boer met een koe' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 400 - 600

SCHILDERIJEN
Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

SCHILDERIJEN
Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200

SCHILDERIJEN
Fernand TOUSSAINT (1873-1955/56) 'Boottocht bij Huwelijk' mixed media op board. 

Schattingsprijs: € 300 - 500

SCHILDERIJEN
Een antiek landschap, olie op metaal, Italiaanse school, 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

SCHILDERIJEN
Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. 1943.

Schattingsprijs: € 240 - 340

SCHILDERIJEN
Frédéric HENRIET (1826-1918) 'Dorpzicht' olie op paneel. 1898

Schattingsprijs: € 200 - 300