Een paar decoratieve tafellampen gemaakt uit metaal 'Retour D'Egypte', Periode 1970-1980. (H:85cm)

Hamerprijs: € 400

Een paar decoratieve tafellampen gemaakt uit metaal 'Retour D'Egypte', Periode 1970-1980.

85 cm

24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

342

10811

Een paar decoratieve tafellampen gemaakt uit metaal

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas met blauwe, matte glazuur' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 300 - 500

C.F. Otto MULLER (act.1930-?) 'Tafellamp T4', art deco, circa 1930.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Lucien GHOMRI (1949) 'Vis' gesculpteerde marmer.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een grote figuratieve gans, verguld metaal, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' lichtblauwe glazuur circa 1956-1957

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een halllamp met een figuur van een putto, gepatineerd brons. Circa 1900. (W: 34 x H: 105 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Schaal' voor Amphora.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

FORMSTELLE (XX-XXI) 'Plaisir 1' voor Zeitraum. Een bijzettafel.