Een paar decoratieve tafellampen gemaakt uit metaal 'Retour D'Egypte', Periode 1970-1980. (H:85cm)

Hamerprijs: € 400

Een paar decoratieve tafellampen gemaakt uit metaal 'Retour D'Egypte', Periode 1970-1980.

85 cm

24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

342

10811

Een paar decoratieve tafellampen gemaakt uit metaal

Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Camille BREESCHE (XX) 'Paar Tafellampen' Messing en Travertin.

Schattingsprijs: € 200 - 300

een collectie van 3 bijzettafels met fumé glas in de stijl van Maison Jansen.

Schattingsprijs: € 100 - 200