Line VAUTRIN (1913-1997) 'Miroir Soleil XII'

Hamerprijs: € 18.000

Line VAUTRIN (1913-1997) 'Mirror Soleil N°1', een zonnespiegel gemaakt uit resine en glas. circa 1955. Gesigneerd op de achterzijde: "Line Vautrin - XII, made in France". Afmetingen inch: 11,18 diameter x 1,97. 'Soleil à Pointes' A Convex Talosel Resin and Glass Mirror

Line VAUTRIN (1913-1997)

5 cm

28,4 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 22.500

Lot nummer

884

10810

Mauro MANETTI (XX) 'Ananas' een ijsemmer.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Charles Rennie MACKINTOSH (1868-1928) 'DS2', voor Cassina.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een stel antieke strijkijzers, gemaakt uit messing en gietijzer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een set van 3 bijzettafels met wit acryl blad op een gechromeerd onderstel. Circa 1960.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Michel DUCAROY (1925-2009) 'Togo' voor Ligne Roset.

Schattingsprijs: € 5.000 - 7.000

Toshiyuki KITA (1942) 'Kick' voor Cassina.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Salontafel' metaal op hout, circa 1960.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Louis Christian KALFF (1897-1976) een mid-century tafellamp voor Phillips.

Schattingsprijs: € 300 - 500