Line VAUTRIN (1913-1997) 'Miroir Soleil XII'

Hamerprijs: € 18.000

Line VAUTRIN (1913-1997) 'Mirror Soleil N°1', een zonnespiegel gemaakt uit resine en glas. circa 1955. Gesigneerd op de achterzijde: "Line Vautrin - XII, made in France". Afmetingen inch: 11,18 diameter x 1,97. 'Soleil à Pointes' A Convex Talosel Resin and Glass Mirror

Line VAUTRIN (1913-1997)

5 cm

28,4 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 22.500

Lot nummer

884

10810

Jean PROUVÉ (1901-1984) 'Bureau de Surveillant' circa 1950. (L:65 x W:130 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Martin STOLL (XX-XXI) en Karl DITTERT (1915) 'Bureaustoel' voor Giroflex. (L:61 x W:61 x H:95 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Willy DARO (XX-XXI) 'Salontafel' (L:60 x W:130 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een paar decoratieve, houtgedraaide vazen met 'Faux Malachiet' decor, 20ste eeuw. (H:87 x D:30 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Marc D'HAENENS (XX) 'Wandlicht' (W:70 x H:106 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Bruno GECCHELIN (1939) 'Gong Tafellamp'. (L:40 x W:49 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vier antieke 'Ceremoniezwaarden' rijk afgewerkt. 19de eeuw. (H:97 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600