Een tafel middenstuk gemaakt uit porselein en gemonteerd met brons. Sèvres (H:33cm)

Hamerprijs: € 850

Een tafel middenstuk gemaakt uit porselein en gemonteerd met brons. Sèvres, 19de eeuw. Handgeschilderd romantisch decor gemerkt E. Frager.

23 x 42 x 33 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.063

Lot nummer

174

10808

Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Levensboek (2x)', terracotta. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 120 - 180

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Hummel, 20 figuren, polychroom porselein. (H:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300