Een tafel middenstuk gemaakt uit porselein en gemonteerd met brons. Sèvres (H:33cm)

Hamerprijs: € 850

Een tafel middenstuk gemaakt uit porselein en gemonteerd met brons. Sèvres, 19de eeuw. Handgeschilderd romantisch decor gemerkt E. Frager.

23 x 42 x 33 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.063

Lot nummer

174

10808

Schattingsprijs: € 240 - 340

Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Paraplu staander' voor Perignem

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Een paar tafellampen' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Sitzendorf porselein, een paar vazen met kinderen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel 'Land in zicht' en 'Volg De Leider'.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Tjok DESSAUVAGE (1948) 'Driehoek' 2005

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500