Een tafel middenstuk gemaakt uit porselein en gemonteerd met brons. Sèvres (H:33cm)

Hamerprijs: € 850

Een tafel middenstuk gemaakt uit porselein en gemonteerd met brons. Sèvres, 19de eeuw. Handgeschilderd romantisch decor gemerkt E. Frager.

23 x 42 x 33 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.063

Lot nummer

174

10808

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:29 x D:28 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pia MANU (XX) 'Levensboek (2x)', terracotta. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300