Een tafel middenstuk gemaakt uit porselein en gemonteerd met brons. Sèvres (H:33cm)

Hamerprijs: € 850

Een tafel middenstuk gemaakt uit porselein en gemonteerd met brons. Sèvres, 19de eeuw. Handgeschilderd romantisch decor gemerkt E. Frager.

23 x 42 x 33 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.063

Lot nummer

174

10808

Tjok DESSAUVAGE (1948) 'een sculptuur' een decoratieve vaas.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Sèvres, een tafellamp gemonteerd met brons in Lodewijk XVI stijl. (80 x 22cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Scheibe Alsbach, Thüringen, een grote biscuit porseleinen groep 'Reizen te paard'. (20 x 40 x 35cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300