Een vaas met handgeschilderd romantisch decor, gemaakt door Sèvres, gesigneerd E. Grisard. (H:71cm)

Hamerprijs: € 1.400

Een vaas met handgeschilderd romantisch decor, gemaakt door Sèvres en gesigneerd E. Grisard. De vaas is gemonteerd met brons en afgewerkt met goud en kobaltblauw. Gemerkt Chateau Des Tuileries. 19de eeuw.

71 cm

21 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.750

Lot nummer

172

10807

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Cache-Pot' voor Amphora

Schattingsprijs: € 300 - 500

Herend, een paar vazen met handgeschilderd floraal decor. Polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Elie VAN DAMME (1928) voor Amphora, een muurgemonteerde vaas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hans WELLING (XX) voor Ceramano, een spiegel. Geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Scheibe Alsbach, drie stuks polychroom porselein. Saksen, Duitsland.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Amphora of Keramar, een grote groene vaas, geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Naar Etienne FALCONET (1716-1791) Twee biscuit porseleinen groepen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee paar 'Vieux Bruxelles vazen met decor van bloemen en figuren'.

Schattingsprijs: € 300 - 500