Een vaas met handgeschilderd romantisch decor, gemaakt door Sèvres, gesigneerd E. Grisard. (H:71cm)

Hamerprijs: € 1.400

Een vaas met handgeschilderd romantisch decor, gemaakt door Sèvres en gesigneerd E. Grisard. De vaas is gemonteerd met brons en afgewerkt met goud en kobaltblauw. Gemerkt Chateau Des Tuileries. 19de eeuw.

71 cm

21 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.750

Lot nummer

172

10807

Tjok DESSAUVAGE (1948) 'een sculptuur' een decoratieve vaas.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Scheibe Alsbach, Thüringen, een grote biscuit porseleinen groep 'Reizen te paard'. (20 x 40 x 35cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Sèvres, een tafellamp gemonteerd met brons in Lodewijk XVI stijl. (80 x 22cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250