Een vaas met handgeschilderd romantisch decor, gemaakt door Sèvres, gesigneerd E. Grisard. (H:71cm)

Hamerprijs: € 1.400

Een vaas met handgeschilderd romantisch decor, gemaakt door Sèvres en gesigneerd E. Grisard. De vaas is gemonteerd met brons en afgewerkt met goud en kobaltblauw. Gemerkt Chateau Des Tuileries. 19de eeuw.

71 cm

21 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.750

Lot nummer

172

10807

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een porseleinen groep 'Het Diner', Saksisch merk

Schattingsprijs: € 400 - 600

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora

Schattingsprijs: € 200 - 300

Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een tafelkandelaar, porselein afgewerkt met putti en bloemen, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 250 - 350

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Handenwasser' geglazuurde keramiek voor Perignem.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Porcelaine De Couleuve, een paar vazen, Empire stijl, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote groep 'Muziek en Dansers' polychroom Saksisch porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 700