Een brûle-parfum gemaakt uit gepatineerd brons en versierd met figuren. (H:28cm)
Hamerprijs: € 100
Titel | Een brûle-parfum gemaakt uit gepatineerd brons en versierd met figuren. (H:28cm) |
Hoogte | 28 cm |
Diameter | 20 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 9 |
Lot ID | 10805 |
Beschadigd.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar Chinese Nanking vazen, decor met gevechtscènes. (H:44 x D:20 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een grote Chinese Famille Rose schaal, 'De Oogst'. 19de eeuw. (H:11,5 x D:38 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een Chinese Famille Rose vaas met decor van figuren. (H:63,5 x D:23 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 1.000