Een brûle-parfum gemaakt uit gepatineerd brons en versierd met figuren. (H:28cm)

Hamerprijs: € 100

Een Oosterse brûle-parfum gemaakt uit gepatineerd brons en versierd met figuren.

28 cm

20 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

9

10805

Beschadigd.

Een paar Chinese vazen, Famille Verte, met decor van bloemen en symbolen van geluk. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Chinese 'Gu' vazen, blauw-wit decor. Gemerkt Yongzheng Reign. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vier Oosterse Polychroom porseleinen schalen, decor van perziken en bloemen.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een Chinese pot, blauw-wit decor 'Scrolling Lotus', 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratief figuur van een boeddha, verguld brons.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Twee Chinese 'Bonsai' pot muurdecoraties.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote Chinese pot, blauw-wit decor met figuren in de tuin. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Thaise figuur van staande Boeddha, gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300