Een brûle-parfum gemaakt uit gepatineerd brons en versierd met figuren. (H:28cm)

Hamerprijs: € 100

Een Oosterse brûle-parfum gemaakt uit gepatineerd brons en versierd met figuren.

28 cm

20 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

9

10805

Beschadigd.

Een Chinese vaas met decor van hofdames en kalligrafische teksten. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Chinese 'Nanking' vazen gemaakt uit steengoed.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een set van 3 Chinese Jade amuletten en halskettingen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een Chinese vaas, gedecoreerd met fauna en flora. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie van 3 Chinese Famille Rose schalen met floraal decor, periode Qianlong.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en afgebeeld met draken. Gemerkt Yong Qing Chang Chun.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een kleine chinese pot met deksel, onderaan gemerkt Qianlong. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000