Een brûle-parfum gemaakt uit gepatineerd brons en versierd met figuren. (H:28cm)

Hamerprijs: € 100

Een Oosterse brûle-parfum gemaakt uit gepatineerd brons en versierd met figuren.

28 cm

20 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

9

10805

Beschadigd.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Chinese Nanking vazen, decor met gevechtscènes. (H:44 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote Chinese Famille Rose schaal, 'De Oogst'. 19de eeuw. (H:11,5 x D:38 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Oosterse Thankga, geschilderd op zijde. (W:79 x H:127 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese Famille Rose vaas met decor van figuren. (H:63,5 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een Chinese wierookbrander, vaas en geluksmunt. Brons. (H:19 x D:5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Oosterse vazen met decor van vogels en bomen, gepatineerd brons. (H:27 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Zestien Chinese borden, Blauw-wit/Capucine decor. Kangxi/Yongzheng periode. (D:18,6 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500