Een brûle-parfum gemaakt uit gepatineerd brons en versierd met figuren. (H:28cm)

Hamerprijs: € 100

Een Oosterse brûle-parfum gemaakt uit gepatineerd brons en versierd met figuren.

28 cm

20 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

9

10805

Beschadigd.

Een Japanse 'Banko Ware' schaal met deskel, '7 goden van geluk' met een polychrome decor. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie Chinese Famille Rose borden, decor van fauna en flora. Qianlong merk en periode. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar grote cloisonné siervazen afgewerkt met decor van fauna en flora. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Chinese schaal met blauw-wit decor, Jiaqing merk en periode. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese celadon borstelpot, blauwe glazuur, Kangxi merk en periode. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een Chinese vaas met blauw-wit decor van figurinen, Kangxi periode. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een paar lepels, Wan karakter, Guangxu merk en periode.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar vazen en schenkkannen, champslevé email op brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200