Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David le vainquer' een bronzen beeld van 'David en Goliath' gemerkt Barbedienne

Hamerprijs: € 1.200

Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David le vainquer' een bronzen beeld van 'David en Goliath' gemerkt Barbedienne, 19de eeuw.

Antonin MERCIÉ (1845-1916)

61 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.500

Lot nummer

474

10804

Mercure, een kleien brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Hattakitkosol SOMCHAI (1934-2000) 'Zeeleeuw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alexandre OULINE (act.1918-1940) 'Jean Mermoz', gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 600

Schattingsprijs: € 250 - 350