Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David le vainquer' een bronzen beeld van 'David en Goliath' gemerkt Barbedienne

Hamerprijs: € 1.200

Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David le vainquer' een bronzen beeld van 'David en Goliath' gemerkt Barbedienne, 19de eeuw.

Antonin MERCIÉ (1845-1916)

61 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.500

Lot nummer

474

10804

Louis MOREAU (1883-1958) ‘Glorification du travail’, kunstbrons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Dame met de bloementuil', kunstbrons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Marie D'ORLÉANS (1865-1909)(Naar) 'Jeanne d'Arc' gepatineerd brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Lucio FONTANA (1899-1968) 'Pyramide' (c. 1967), signed 'AP L Fontana'

Schattingsprijs: € 4.000 - 5.000

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Miguel BERROCAL (1933-2006) ‘Mini David’. Metaal. 1968-1969

Schattingsprijs: € 300 - 500

Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David Le Vainqeur' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Zittende dame' een beeld gemaakt uit terracotta.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000