Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David le vainquer' een bronzen beeld van 'David en Goliath' gemerkt Barbedienne

Hamerprijs: € 1.200

Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David le vainquer' een bronzen beeld van 'David en Goliath' gemerkt Barbedienne, 19de eeuw.

Antonin MERCIÉ (1845-1916)

61 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.500

Lot nummer

474

10804

Een elegante buste van een half naakte dame, gesculpteerde marmer, 19de eeuw. (L:26 x W:45 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Een buste van Emil Adolf VON BEHRING (1954-1917), gepatineerd brons. Circa 1920. (L:36 x W:30 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jef CLAERHOUT (1937)(Attr.) 'Deurklinken' (W:20 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Matador/Torero' (L:22 x W:24 x H:52,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Christofle et Cie, 'Le Faucheur', prix D'agricole de la France, 1885. Een antieke Trofee. (H:64 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Daniel D'HAESELEER (XX) 'Boom'. (W:60 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 250 - 350

Victor Edmond LEHARIVEL-DUROCHER (1816-1878) 'Madonna staande op het maansikkel' Chryselephantine. (L:7,5 x W:8 x H:29

Een antieke houtsculptuur, Notelaar, 'De Voorstelling van Onze-Lieve-Vrouw' in de tempel. 18de eeuw. (W:114 x H:65 cm)