Een paar 'Famille Rose' Chinese vazen gemaakt uit porselein en versierd met keizers (H:60cm)

Hamerprijs: € 2.200

Een paar 'Famille Rose' Chinese vazen gemaakt uit porselein en versierd met keizers. 19de eeuw.

60 cm

24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.750

Lot nummer

26

10802

Een paar
Een paar
Een paar
Een paar
Een paar
Een paar
Een paar
Een paar
Een paar
Een paar
Een paar
Een paar
Een paar
Een paar
Een paar
Een paar
Een paar

Een Japanse Imari vaas met decor van kraanvogels en landschappen. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar vazen met cloisonné bloemendecor en vogels, in de originele doos.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar zeshoekige Cloisonné vazen, versierd met fauna en flora.

Schattingsprijs: € 200 - 300