Raymond SUDRE (1870-1962) 'Depart de Mercure' een bronzen beeld van Mercury / Hermes. (H:66cm)

Hamerprijs: € 1.100

Raymond SUDRE (1870-1962) 'Depart de Mercure' een bronzen beeld van Mercury / Hermes. 19de eeuw. Gemerkt 'Bronze France'

Raymond SUDRE (1870-1962)

17 x 17 x 66 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.375

Lot nummer

540

10798

Raymond SUDRE (1870-1962)

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Sculptuur' brons

Schattingsprijs: € 500 - 700

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Gevecht' gepatineerd brons. 1867.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Patrijzen' gepatineerd brons.

Gustave VAN VAERENBERGH (1873-1927) 'Buste van een dame'.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Patrijs met kuikens' gepatineerd brons. 1877.

After Charles LE BRUN (1619-1690) 'Putti met druiven en druivenranken' terracotta. 19de eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Fazant met kuikens' verzilverd brons. 1864.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Jules MOIGNIEZ (1835-1894) 'Feeding Time' gepatineerd brons