Raymond SUDRE (1870-1962) 'Depart de Mercure' een bronzen beeld van Mercury / Hermes. (H:66cm)

Hamerprijs: € 1.100

Raymond SUDRE (1870-1962) 'Depart de Mercure' een bronzen beeld van Mercury / Hermes. 19de eeuw. Gemerkt 'Bronze France'

Raymond SUDRE (1870-1962)

17 x 17 x 66 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.375

Lot nummer

540

10798

Raymond SUDRE (1870-1962)
Raymond SUDRE (1870-1962)
Raymond SUDRE (1870-1962)
Raymond SUDRE (1870-1962)
Raymond SUDRE (1870-1962)
Raymond SUDRE (1870-1962)
Raymond SUDRE (1870-1962)
Raymond SUDRE (1870-1962)
Raymond SUDRE (1870-1962)
Raymond SUDRE (1870-1962)
Raymond SUDRE (1870-1962)
Raymond SUDRE (1870-1962)
Raymond SUDRE (1870-1962)

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Bucheronne' een paar figuren gemaakt uit kunstbrons. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Alimondo CIAMPI (1876-1939) "Nudo Femminile' gepatineerd brons op een marmer sokkel. 1937.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Schattingsprijs: € 150 - 250

Emile Louis PICAULT (1833-1915) ‘Saint Georges en de draak’ gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Albert Maurice DEKORTE (1889-1971) 'Naakt' gecracqueleerde faience.

Schattingsprijs: € 240 - 340