Raymond SUDRE (1870-1962) 'Depart de Mercure' een bronzen beeld van Mercury / Hermes. (H:66cm)
Hamerprijs: € 1.100
Raymond SUDRE (1870-1962) |
Titel | Raymond SUDRE (1870-1962) 'Depart de Mercure' een bronzen beeld van Mercury / Hermes. (H:66cm) |
Afmetingen | 17 x 17 x 66 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.375 |
Lot nummer | 540 |
Lot ID | 10798 |
Eugène CANNEEL (1882-1966) 'Allegorie De L'Abondance'. (L:20 x W:61 x H:42 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300