Raymond SUDRE (1870-1962) 'Depart de Mercure' een bronzen beeld van Mercury / Hermes. (H:66cm)

Hamerprijs: € 1.100

Raymond SUDRE (1870-1962) 'Depart de Mercure' een bronzen beeld van Mercury / Hermes. 19de eeuw. Gemerkt 'Bronze France'

Raymond SUDRE (1870-1962)

17 x 17 x 66 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.375

Lot nummer

540

10798

Raymond SUDRE (1870-1962)
Raymond SUDRE (1870-1962)
Raymond SUDRE (1870-1962)
Raymond SUDRE (1870-1962)
Raymond SUDRE (1870-1962)
Raymond SUDRE (1870-1962)
Raymond SUDRE (1870-1962)
Raymond SUDRE (1870-1962)
Raymond SUDRE (1870-1962)
Raymond SUDRE (1870-1962)
Raymond SUDRE (1870-1962)
Raymond SUDRE (1870-1962)
Raymond SUDRE (1870-1962)

Isidore BONHEUR (1827-1901) 'Merrie en haar veulen' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons (18,5 x 40 x 30,5cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Jef LAMBEAUX (1852-1908)(naar) 'Les Lutteurs' een paar beelden gemaakt uit brons.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200