Raymond SUDRE (1870-1962) 'Depart de Mercure' een bronzen beeld van Mercury / Hermes. (H:66cm)

Hamerprijs: € 1.100

Raymond SUDRE (1870-1962) 'Depart de Mercure' een bronzen beeld van Mercury / Hermes. 19de eeuw. Gemerkt 'Bronze France'

Raymond SUDRE (1870-1962)

17 x 17 x 66 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.375

Lot nummer

540

10798

Raymond SUDRE (1870-1962)

Een antieke houtsculptuur, Notelaar, 'De Voorstelling van Onze-Lieve-Vrouw' in de tempel. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Daniel D'HAESELEER (XX) 'Boom'.

Schattingsprijs: € 80 - 100

Naar Jean Antoine HOUDON (1741-1828) 'Diana' gepatineerd brons. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een decoratieve 'Blackamoor' staande lamp, gepatineerde kunsthars. Italië, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke 'Vide Poche' met een Chryselephantine zeemeermin, waarschijnlijk Oostenrijk. Circa 1920-1930.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Emile Louis PICAULT (1833-1915) 'La Defense Du Foyer'.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Jacques GAUTHERIN (1929-1997) 'Blandan'

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200

Émile CARLIER (1849-1927) 'Maréchal Foch'

Schattingsprijs: € 200 - 300