Naar Gabriel ALLEGRAIN (1733-1779) 'Badende Venus' een beeld gemaakt uit biscuit porselein. (H:58cm)

Hamerprijs: € 450

Naar Gabriel ALLEGRAIN (1733-1779) 'Badende Venus' een beeld gemaakt uit biscuit porselein, 19de eeuw.

Gabriel ALLEGRAIN (1733-1779)

20 x 20 x 58 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

535

10797

Naar Gabriel ALLEGRAIN (1733-1779)

Eugène DE BREMAECKER (1879-1963) 'Danseres' gepatineerd brons. 1923. Art Deco. (L:19 x W:35 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een buste van een jongedame, gesculpteerde albast en verguld brons. Getekend Cecchelli. (L:12 x W:26 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pierrot Lunaire, verguld gips met een spiegel. Circa 1920. (L:17 x W:30 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Guttenberg' gepatineerd brons. Hors Concours. (L:32 x W:35 x H:92 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

War VAN ASTEN (1888-1958) 'Buste van Alfons Blomme' gepatineerd brons. (L:27 x W:25 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Jeanne Louise MILDE (act.c.1930-c.1970) 'Rustende Dame' terracotta. (L:26 x W:30 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Jachtscène met Schotse Edelman' gepatineerd brons. (L:20 x W:35 x H:28 cm)

Eutrope BOURET (1833-1906) 'Dame met bloemen' brons op marmer. (L:19 x W:17 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700