Een handtas gemaakt uit bruin leder en gemerkt Delvaux (H:22cm)

Hamerprijs: € 100

Een handtas gemaakt uit bruin leder en gemerkt Delvaux. Met originele bewaartas gemaakt uit stof.

26 cm

22 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

255

10796

MODE / JUWELEN
Delvaux, twee handtassen, een portefeuille en pennenhouder. (W:30 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MODE / JUWELEN
Een antieke hanger, 18kt geel goud met old-cut diamanten. 19de eeuw. (H:7,8 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

MODE / JUWELEN
Delvaux, een handtas, bijgevoegd 'Airess', een toilettas. (W:34 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MODE / JUWELEN

Schattingsprijs: € 100 - 200

MODE / JUWELEN
Delvaux Eugène PM, een zwarte lederen handtas. (W:38 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MODE / JUWELEN

Schattingsprijs: € 600 - 800

MODE / JUWELEN
Longines, een polshorloge. (W:2,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MODE / JUWELEN

Schattingsprijs: € 500 - 1.000