Een handtas gemaakt uit bruin leder en gemerkt Delvaux (H:22cm)

Hamerprijs: € 100

Een handtas gemaakt uit bruin leder en gemerkt Delvaux. Met originele bewaartas gemaakt uit stof.

26 cm

22 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

255

10796

MODE / JUWELEN
Hermès Paris, een sjaal, zijde, 'Mare De Jonio'.

Schattingsprijs: € 100 - 200

MODE / JUWELEN
Een collectie van 3 handgesculpteerde cameo's

Schattingsprijs: € 200 - 300

MODE / JUWELEN
Een 18-karaats gouden ring gemonteerd met briljanten en diamanten. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

MODE / JUWELEN
Hermès Paris, een sjaal, zijde, 'Spring'.

Schattingsprijs: € 100 - 200