Een handtas gemaakt uit rood leder en gemerkt Delvaux. (H:18cm)

Hamerprijs: € 120

Een handtas gemaakt uit rood leder en gemerkt Delvaux. Met originele bewaartas gemaakt uit stof, 1992.

25 cm

18 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

254

10795

MODE / JUWELEN
Een collectie van 3 handgesculpteerde cameo's

Schattingsprijs: € 200 - 300

MODE / JUWELEN
Een 18-karaats gouden ring gemonteerd met briljanten en diamanten. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

MODE / JUWELEN
Hermès Paris, een sjaal, zijde, 'Spring'.

Schattingsprijs: € 100 - 200

MODE / JUWELEN
Hermès Paris, een sjaal, zijde, 'Mare De Jonio'.

Schattingsprijs: € 100 - 200