Een handtas gemaakt uit rood leder en gemerkt Delvaux. (H:18cm)

Hamerprijs: € 120

Een handtas gemaakt uit rood leder en gemerkt Delvaux. Met originele bewaartas gemaakt uit stof, 1992.

25 cm

18 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

254

10795

MODE / JUWELEN
Delvaux, een 'Tote Bag' gemaakt uit zwart leder met vergulde accessoires.

Schattingsprijs: € 200 - 300

MODE / JUWELEN
Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder, met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 100 - 200

MODE / JUWELEN
Louis Vuitton, een aktetas gemaakt uit leder.

Schattingsprijs: € 240 - 340

MODE / JUWELEN
Delvaux, een handtas gemaakt uit blauw leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

MODE / JUWELEN
Delvaux, model Bourgogne een handtas gemaakt uit zwart leder met vergulde accessoires.

Schattingsprijs: € 200 - 300

MODE / JUWELEN
Delvaux, een handtas gemaakt uit bruin leder en vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 100 - 200

MODE / JUWELEN

Schattingsprijs: € 100 - 200

MODE / JUWELEN
Delvaux, een aktetas gemaakt uit zwart leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 150 - 250