Een collectie van 3 bijzettafeltjes verguld metaal met fumé glas, waarschijnlijk gemaakt door Belgo Chrome. (H:40cm)
Hamerprijs: € 140
Titel | Een collectie van 3 bijzettafeltjes verguld metaal met fumé glas, waarschijnlijk gemaakt door Belgo Chrome. (H:40cm) |
Afmetingen | 36 x 56 x 40 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 175 |
Lot nummer | 358 |
Lot ID | 10794 |
Ranschilfers op 1 glas.