Een collectie van 3 bijzettafeltjes verguld metaal met fumé glas, waarschijnlijk gemaakt door Belgo Chrome. (H:40cm)

Hamerprijs: € 140

Een collectie van 3 bijzettafeltjes verguld metaal met fumé glas, waarschijnlijk gemaakt door Belgo Chrome.

36 x 56 x 40 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

358

10794

Ranschilfers op 1 glas.

Een antieke bijzettafel, gesculpteerde panelen. (L:46 x W:97 x H:76 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke 'sidetable', gesculpteerd eik. 19de eeuw. (L:46 x W:154 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een antieke geldkoffer met metalen beslag. 16de/17de eeuw. (L:47 x W:126 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een kleine kloostertafel, dennenhout. (L:50 x W:190 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chesterfield driepersoons zetel, groen leder. (L:90 x W:188 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Deknudt, een spiegel. Verguld hout in Empire stijl. (W:74 x H:102 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Fog & Morup, een Deense luchter met opaline glazen lampenkappen. (L:37 x W:37 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250