Een collectie van 3 bijzettafeltjes verguld metaal met fumé glas, waarschijnlijk gemaakt door Belgo Chrome. (H:40cm)

Hamerprijs: € 140

Een collectie van 3 bijzettafeltjes verguld metaal met fumé glas, waarschijnlijk gemaakt door Belgo Chrome.

36 x 56 x 40 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

358

10794

Ranschilfers op 1 glas.

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas met oranje glazuur' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een decoratieve 'Kapblok', hardhout.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem

Schattingsprijs: € 200 - 300

Deknudt, 'Paardenkop' een tafellamp.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Cini BOERI (1924-2020) 'Lunario' een salontafel metaal en glas.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Mauro MANETTI (XX) 'Ananas' een ijsemmer.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Twee Spiegels, gehamerd koper. Amsterdamse school, Art Deco.

Schattingsprijs: € 120 - 180