Een collectie van 3 bijzettafeltjes verguld metaal met fumé glas, waarschijnlijk gemaakt door Belgo Chrome. (H:40cm)

Hamerprijs: € 140

Een collectie van 3 bijzettafeltjes verguld metaal met fumé glas, waarschijnlijk gemaakt door Belgo Chrome.

36 x 56 x 40 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

358

10794

Ranschilfers op 1 glas.

Lucien GHOMRI (1949) 'Vis' gesculpteerde marmer.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' lichtblauwe glazuur circa 1956-1957

Schattingsprijs: € 240 - 340

Lucien GHOMRI (1949) 'Walvis' gesculpteerde marmer.

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Schaal' voor Amphora.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Lucien GHOMRI (1949) 'Grote Vis' gesculpteerde marmer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een collectie van 3 bijzettafels met fumé glas in de stijl van Maison Jansen.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een grote figuratieve gans, verguld metaal, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250