Een collectie van 3 bijzettafeltjes verguld metaal met fumé glas, waarschijnlijk gemaakt door Belgo Chrome. (H:40cm)

Hamerprijs: € 140

Een collectie van 3 bijzettafeltjes verguld metaal met fumé glas, waarschijnlijk gemaakt door Belgo Chrome.

36 x 56 x 40 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

358

10794

Ranschilfers op 1 glas.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een ijzeren kapstok in de stijl van Gustave SERRURIER BOVY (1858-1910)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een antieke Engelse 'Slope Desk', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Ico PARISI (1916-1996) 'Bureau' voor Mim Roma.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Schattingsprijs: € 50 - 100