Een collectie van 3 bijzettafeltjes verguld metaal met fumé glas, waarschijnlijk gemaakt door Belgo Chrome. (H:40cm)
Hamerprijs: € 140
Titel | Een collectie van 3 bijzettafeltjes verguld metaal met fumé glas, waarschijnlijk gemaakt door Belgo Chrome. (H:40cm) |
Afmetingen | 36 x 56 x 40 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 175 |
Lot nummer | 358 |
Lot ID | 10794 |
Ranschilfers op 1 glas.
Een antieke bijzettafel, gesculpteerde panelen. (L:46 x W:97 x H:76 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een antieke 'sidetable', gesculpteerd eik. 19de eeuw. (L:46 x W:154 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 500 - 700
Een antieke geldkoffer met metalen beslag. 16de/17de eeuw. (L:47 x W:126 x H:59 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500