Een collectie van 3 bijzettafeltjes verguld metaal met fumé glas, waarschijnlijk gemaakt door Belgo Chrome. (H:40cm)

Hamerprijs: € 140

Een collectie van 3 bijzettafeltjes verguld metaal met fumé glas, waarschijnlijk gemaakt door Belgo Chrome.

36 x 56 x 40 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

358

10794

Ranschilfers op 1 glas.

Een bijzettafel met vitirine, verguld hout in Lodewijk XVI stijl, Napoleon 3 periode.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Mauro MANETTI (1946) 'Eend' een ijsemmer.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke slagerstafel of kapblok, afgewerkt met een smeedijzer stierenkop.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Alessandro PIANON (1931-1964) 'Hanglamp' voor Vistosi.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Mauro MANETTI (XX) 'Pinguin' een ijsemmer.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Georges MATHIAS (XX-XXI) 'Tafellamp'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een staander, onyx gemonteerd met een brons en een Corintisch kapiteel.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Pieter DE BRUYNE (1931-1987) 'Barkast'.