Piet VAN DEN BUYS (1935) 'Landschap' een schilderij, olie op doek. (60 x 50 cm)

Hamerprijs: € 140

Piet VAN DEN BUYS (1935) 'Landschap' een schilderij, olie op doek.

Piet VAN DEN BUYS (1935)

60 cm

50 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

718

10793

'Schaatsen op natuurijs' olie op paneel. Gemerkt F. Siroux, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' olie op paneel, 1997.

Schattingsprijs: € 300 - 500

André BOGAERT (1920-1986) 'Stilleven met fruitschaal' olie op paneel. 1960

Schattingsprijs: € 400 - 600

'Zeilboten op woeste zee', een antiek schilderij, olie op paneel. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

'Landschap met watermolen' een antiek schilderij, olie op paneel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Armand HENRION (1875-1958) 'Clown' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' olie op paneel, 1996.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pablo PICASSO (1881-1973) 'Head Of A Woman' een ingekaderde druk.

Schattingsprijs: € 200 - 300