Een vitrinekast met gebogen glas, in Lodewijk XVI stijl. (H:139cm)

Hamerprijs: € 320

Een vitrinekast met gebogen glas, in Lodewijk XVI stijl. Eerste helft 20ste eeuw.

33 x 69 x 139 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

447

10792

Een Chesterfield 'Wing Chair', groen leder op hout. (L:88 x W:87 x H:112 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke stoel, Italiaanse Renaissance, 18de eeuw. (L:48 x W:54 x H:128 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een tafel of bureautafel, Palissander, Kasteel van Ingelmunster. 19de eeuw. (L:72 x W:121 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een decoratieve bijzettafel met een Fleur De Lys decor. (H:72 x D:67 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een groen gepatineerde tuinbank, getekend S.Sauveur en Grassin à Arras. (L:68 x W:105 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een 8-delig salon, houtsculpturen in Lodewijk XV stijl. Recent geherstoffeerd. (L:66 x W:140 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar vergulde en houtgesculpteerde zuilen met Korintisch kapiteel, Neoklassiek. Circa 1900. (L:18 x W:36 x H:200 cm)

Een paar houtgesculpteerde stoelen in Neogotiek. 19de eeuw.  (L:46 x W:60 x H:129 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500