Een etagère gemaakt uit verguld metaal, glas en hout, gemaakt door Belgo Chrom, periode 1980. (H:200cm)

Hamerprijs: € 800

Een etagère gemaakt uit verguld metaal, glas en hout, gemaakt door Belgo Chrom, periode 1980.

40 x 180 x 200 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

364

10791

Een paar mid-century relax zetels, teak. Scandinavië, 20ste eeuw. (L:83 x W:65 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een groot en antieke Cocktail of Barkast, Engeland, Art Deco, 20th C. (L:61 x W:155 x H:170 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Cache-Pot' voor Amphora. (H:30 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar tafellampen, Hollywood Regency met opaline glas. (H:77 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

John MCGUIRE (1920-2013)(attr.) 'Dineertafel met stoelen' bamboe en glas. (L:104 x W:179 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een uitzonderlijk paar buffetkasten, rijk afgewerkt met houtsculpturen. Italië, circa 1900. (L:62 x W:204 x H:266 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Gerd LANGE (1931) 'Flex' 6 stoelen voor Thonet. (L:47 x W:47 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee decoratieve armstoelen, Lodewijk XV stijl met een tijgerprint. (L:64 x W:67 x H:114 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500