Een etagère gemaakt uit verguld metaal, glas en hout, gemaakt door Belgo Chrom, periode 1980. (H:200cm)

Hamerprijs: € 800

Een etagère gemaakt uit verguld metaal, glas en hout, gemaakt door Belgo Chrom, periode 1980.

40 x 180 x 200 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

364

10791

een collectie van 3 bijzettafels met fumé glas in de stijl van Maison Jansen.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke Engelse 'Slope Desk', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Romeo REGA (1925-1984) 'Etagère'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Ico PARISI (1916-1996) 'Bureau' voor Mim Roma.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Schattingsprijs: € 50 - 100

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300