Een etagère gemaakt uit verguld metaal, glas en hout, gemaakt door Belgo Chrom, periode 1980. (H:200cm)
Hamerprijs: € 800
Titel | Een etagère gemaakt uit verguld metaal, glas en hout, gemaakt door Belgo Chrom, periode 1980. (H:200cm) |
Afmetingen | 40 x 180 x 200 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.000 |
Lot nummer | 364 |
Lot ID | 10791 |
Een antieke spiegel, waarschijnlijk Scandinavië, Zweden. 19de eeuw. (W:70 x H:178 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke schrijfdoos, Boulle en marqueterie inlegwerk. Napoleon 3. (L:24 x W:31 x H:10,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Arabescato marmeren koffietafel, met een marqueterie inleg decor. Circa 1980. (L:130 x W:130 x H:33 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een bijzettafel, marqueterie inleg met een 'Strijdwagen'. 19de eeuw. (L:60 x W:90 x H:62 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300