Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Grootvader en kleinzoon' een schilderij, olie op doek. (82 x 105 cm)
Lot 623

Schattingsprijs: € 2.000 - € 3.000

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Grootvader en kleinzoon' een schilderij, olie op doek.

Aloïs BOUDRY (1851-1938)

82 cm

105 cm

Schattingsprijs

€ 2.000 - € 3.000

Lot nummer

623

10788

Een romantisch schilderij 'Aperitief in het raam' olie op paneel. 18de eeuw. (W:19 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfred VERWEE (1838-1895) 'Brabants Trekpaard' (W:110 x H:95 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Guy BERBÉ (1937) 'Les Cravattes' 1968. (W:67 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) 'Begijnhof' (W:60 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Louis ROBBE (1806-1887) 'Schapen' twee pendant schilderijen. 1840. (W:47 x H:42 cm)

René HANSOUL (1910-1979) 'De Alchemist met een Memento Mori' (W:70 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

John BLOMMAERTS (1945) 'Tekening, waterverf en pen op papier, bijgevoegd een kleurets' (W:25 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jean-Baptiste ROBIE (1821-1910) 'Bloemen en druiven'. (W:50 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500