Een 1-deur kast met marmer gemaakt in Napoleon 3 stijl, verguld brons en afgewerkt met boulle marqueterie. (H:110cm)

Hamerprijs: € 900

Een 1-deur kast met marmer gemaakt in Napoleon 3 stijl, verguld brons en afgewerkt met boulle marqueterie. 19de eeuw.

46 x 115 x 110 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.125

Lot nummer

411

10787

Een paar armstoelen en een bijzettafel, gesculpteerd hout in Empire stijl. Italië, circa 1920.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een vitrinekast met geschilderd decor, gebogen glas en gemonteerd met brons.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Deknudt, een langwerpige spiegel, messing en glas.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Ilmari TAPIOVAARA (1914-1999) '6 Domus stoelen' voor Knoll international, gemaakt door Decoene.

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Een decoratieve 'Kapblok', hardhout.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee decoratieve stoelen, Lodewijk XV stijl met een tijgerprint.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een spiegel, gesculpteerd hout en stucco in Lodewijk XV stijl. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een wit lederen eethoek, tafel met glas, 6 stoelen en een bank, Bretz, Duitsland.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000