Een 1-deur kast met marmer gemaakt in Napoleon 3 stijl, verguld brons en afgewerkt met boulle marqueterie. (H:110cm)

Hamerprijs: € 900

Een 1-deur kast met marmer gemaakt in Napoleon 3 stijl, verguld brons en afgewerkt met boulle marqueterie. 19de eeuw.

46 x 115 x 110 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.125

Lot nummer

411

10787