Een 1-deur kast met marmer gemaakt in Napoleon 3 stijl, verguld brons en afgewerkt met boulle marqueterie. (H:110cm)
Hamerprijs: € 900
Titel | Een 1-deur kast met marmer gemaakt in Napoleon 3 stijl, verguld brons en afgewerkt met boulle marqueterie. (H:110cm) |
Afmetingen | 46 x 115 x 110 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.125 |
Lot nummer | 411 |
Lot ID | 10787 |
Een mid-century dressoir, houtfineer en gechromeerd metaal. Waarschijnlijk Roger De Winter.
Schattingsprijs: € 500 - 800
Een uitzonderlijke en grote dineertafel, tafeblad uit één stuk, notelaar, 17de/18de eeuw.
Schattingsprijs: € 12.000 - 15.000