Een 1-deur kast met marmer gemaakt in Napoleon 3 stijl, verguld brons en afgewerkt met boulle marqueterie. (H:110cm)
Hamerprijs: € 900
Titel | Een 1-deur kast met marmer gemaakt in Napoleon 3 stijl, verguld brons en afgewerkt met boulle marqueterie. (H:110cm) |
Afmetingen | 46 x 115 x 110 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.125 |
Lot nummer | 411 |
Lot ID | 10787 |
Een hoekkast met consoletafel, marqueterie en gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:34 x W:54 x H:150 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 500 - 800