Een 1-deur kast met marmer gemaakt in Napoleon 3 stijl, verguld brons en afgewerkt met boulle marqueterie. (H:110cm)

Hamerprijs: € 900

Een 1-deur kast met marmer gemaakt in Napoleon 3 stijl, verguld brons en afgewerkt met boulle marqueterie. 19de eeuw.

46 x 115 x 110 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.125

Lot nummer

411

10787

Een bijzettafel met vitirine, verguld hout in Lodewijk XVI stijl, Napoleon 3 periode.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pieter DE BRUYNE (1931-1987) 'Barkast'.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Willy RIZZO (1928-2013) 'Flaminia' een salontafel.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke slagerstafel of kapblok, afgewerkt met een smeedijzer stierenkop.

Een staander, onyx gemonteerd met een brons en een Corintisch kapiteel.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000