Een 1-deur kast met marmer gemaakt in Napoleon 3 stijl, verguld brons en afgewerkt met boulle marqueterie (H:106,5cm)
Hamerprijs: € 900
Titel | Een 1-deur kast met marmer gemaakt in Napoleon 3 stijl, verguld brons en afgewerkt met boulle marqueterie (H:106,5cm) |
Afmetingen | 43,5 x 113 x 106,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.125 |
Lot nummer | 410 |
Lot ID | 10786 |
Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400
Een antieke commode, deuren en lades. Gesculpteerd eik. 18de eeuw. (L:55 x W:108 x H:109 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Colombo Mobili, een ronde bijzettafel in Empire stijl. 20ste eeuw. (H:68 x D:62 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 240 - 340