Rik SLABBINCK (1914-1991) 'Dump Index' een lithografie genummerd 20/25, 1989. (12,5 x 15 cm)

Hamerprijs: € 170

Rik SLABBINCK (1914-1991) 'Dump Index' een lithografie genummerd 20/25, 1989.

Rik SLABBINCK (1914-1991)

12,5 cm

15 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 213

Lot nummer

723

10783

Julien VAN LANGENHOVE (1920-1986) 'Bloemenstilleven'. (W:130 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek en ovaal bloemenstilleven, olie op doek. (W:29 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Drie etsen en een zeefdruk'. (W:24,6 x H:29,6 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Carolus TREMERIE (1858-1945) 'Binnentuin' (W:40,5 x H:29,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Alfred VERWEE (1838-1895) 'Runderen' (W:132 x H:88 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Albert Einstein'. (W:58 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek schilderij 'Een bezoek aan de Tandarts', olie op doek. 19de eeuw. (W:121 x H:91 cm)

Willy HELLEWEGEN (1914-1991) 'Composition' 1971. (W:53 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200