Jacques LE MAIR (1905-1990) 'Zelfportret of Paul Van Ostaijen' een schilderij, olie op doek. (35 x 49 cm)

Hamerprijs: € 300

Jacques LE MAIR (1905-1990) 'Zelfportret of Paul Van Ostaijen' een schilderij, olie op doek. (35 x 49 cm) Jacques Le Mair en Paul Van Ostaijen waren goede vrienden. Het is niet bekend als dit schilder een zelfportret of een portret van Paul Van Ostaijen uitbeeld.

Jacques LE MAIR (1905-1990)

35 cm

49 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

686

10780

Leon ENGELEN (1943) 'Runderen in de mist' olie op doek. (W:80 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Russische Icoon 'Nicolas van Myra, verguld zilver en tempera op paneel. Meesteteken: Yakov Mishukov, Moskou, 19de eeuw. (W:2

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Daan THULLIEZ (1902-1965) 'Marine' olie op doek. (W:75 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Leon HELLENBRANDT (XX) 'Marine' olie op doek. (W:95 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Drinkend Vee' olie op doek. (W:70,5 x H:55,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Thomas S. BOWMAN (1845-1909) 'Glencoe' een berglandschap, olie op doek. (W:57 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

TSUKAI (XX) 'Naked Arms' Oost-indische inkt op papier. 1994. (W:76 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Kate GRAY (act.1848-1892) 'Portret van een meisje' olie op paneel. (W:37,5 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500