Alfons BLOMME (1889-1979) 'Kerk' een schilderij, olie op paneel. (36 x 28,4 cm)

Hamerprijs: € 190

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Kerk' een schilderij, olie op paneel.

Alfons BLOMME (1889-1979)

36 cm

28,4 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 238

Lot nummer

584

10777

Alfons BLOMME (1889-1979)

Marc CUYPERS (1970) 'Abstract. (W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Albert CAULLET (1875-1950) 'Op stap met vee' 1912. (W:89 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Aloïs DE LAET (1866-1949) 'De Rivier' olie op doek. (W:76 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jan Théodore KRUSEMAN (1835-1895) 'Zeezicht bij zonsondergang' 1861. (W:58,5 x H:37,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Roger DE BACKER (1897-1984) 'Lente' 1934. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek schilderij 'Avondlicht aan de zee' vroeg 20ste eeuw. (W:46 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250