Jef CLAERHOUT (1937) Een wandsculptuur gemaakt uit staal. (70 x 124 cm)

Hamerprijs: € 600

Jef CLAERHOUT (1937) Een wandsculptuur gemaakt uit staal. Gemerkt.

Jef CLAERHOUT (1937)

70 cm

124 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

651

10776

Royal Vienna porcelain, 28-delig koffieservies met een serveerschaal.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een grote jardinière versierd met ramskoppen en staande op klauwpoten. Koper, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een marmeren coupe, Belgische zwarte en rode marmer en gemonteerd met Griffioenen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

Capodimonte, grote tafellamp en 3 sierborden. Geglazuurde faience. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar cassolettes gemonteerd met verguld bronzen ramskoppen in Lodewijk XVI stijl, wit roze marmer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Napoleon en het leger van Napoleon Bonaparte. Een collectie van 9 figuren gemaakt uit tin.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Een tantalus 'Cave à Liqueur' in een koffer afgewerkt met inlegwerk. Napoleon 3.

Schattingsprijs: € 300 - 500