Jef CLAERHOUT (1937) Een wandsculptuur gemaakt uit staal. (70 x 124 cm)

Hamerprijs: € 600

Jef CLAERHOUT (1937) Een wandsculptuur gemaakt uit staal. Gemerkt.

Jef CLAERHOUT (1937)

70 cm

124 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

651

10776

Louis BUISSERET (1888-1956) 'Binche, Mardi Gras, Carnaval' 1910. (W:60 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Naar Auguste MOREAU (1834-1917) 'Fontein'. (H:75 x D:64 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een messing vogelkooi met automata en twee zangvogels. (H:28 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote collectie gebruiksvoorwerpen, koper. (H:37 x D:46 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Steiff 'Konijn op wielen', 1926. (L:12 x W:29 x H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Leica, model M2, een analoge fotocamera. (L:8 x W:14 x H:7,6 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600