Jef CLAERHOUT (1937) Een wandsculptuur gemaakt uit staal. (70 x 124 cm)

Hamerprijs: € 600

Jef CLAERHOUT (1937) Een wandsculptuur gemaakt uit staal. Gemerkt.

Jef CLAERHOUT (1937)

70 cm

124 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

651

10776

Een occasionele bijzettafel, Guéridon, gepatineerd brons. Circa 1940.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een mid-century zonnespiegel, gesculpteerd hout ingelegd met geruit glas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een inktpot met decor van ramskoppen en guirlandes, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratieve 'Kapblok', hardhout.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke 'Automata' van een pop, gekleed in kantwerk met muziekdoos. Staande onder een stolp. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een grote reis/toiletset, zilver, Birmingham and London, UK. Circa 1940-1946.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jules SARLANDIE (1874-1936) 'Portret van een dame' een email plaquette voor Limoges.

Schattingsprijs: € 200 - 300