Jef CLAERHOUT (1937) Een wandsculptuur gemaakt uit staal. (70 x 124 cm)

Hamerprijs: € 600

Jef CLAERHOUT (1937) Een wandsculptuur gemaakt uit staal. Gemerkt.

Jef CLAERHOUT (1937)

70 cm

124 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

651

10776

Rolleiflex Synchro-Compur, Franke & Heidece, Germany.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica M3, No. 9100077.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar fijne cassolettes, verguld brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Leica M6, no. 2235295.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Leica R-E, Summicron-R F2 E55

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica, vier lenzen, en twee filters.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar decoratieve theatermaskers, Geitenbokken, Papier-Maché, circa 1920.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200