Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Faun & Bacchante' een beeld gemaakt uit brons, 19de eeuw. (H:27cm)

Hamerprijs: € 2.000

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Faun & Bacchante' een beeld gemaakt uit brons, 19de eeuw. Afmetingen zonder sokkel.

Jef LAMBEAUX (1852-1908)

27,5 x 42 x 27 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.500

Lot nummer

465

10775

Jef LAMBEAUX (1852-1908)

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Monumentaal Sculptuur'. (L:53 x W:74 x H:143 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Paul DUBOY (1830-c.1887) 'Mephisto & Elegante Dame'. (L:14 x W:14 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500

G. MALFAIT (XX) 'Resting Lady'. 1946. (L:22 x W:60 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Lea DECAESTECKER (1933-2013) 'Sculpturen'. (L:30 x W:40 x H:34,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500