Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Abstract sculptuur' een beeld gemaakt uit geglazuurde terracotta (H:58cm)

Hamerprijs: € 360

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Abstract sculptuur' een beeld gemaakt uit geglazuurde terracotta.

Yves RHAYE (1936-1995)

10 x 34 x 58 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

322

10771

2 restauraties.

Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995)

Een paar vazen met handgeschilderd decor, empire stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles CATTEAU (1880-1966) voor Boch Keramis, een vaas met decor 1847

Schattingsprijs: € 300 - 500

Elly STROBACH-KÖNIG (1908-2002) een beeld gemaakt uit faience voor Royal Dux

Schattingsprijs: € 100 - 200

Roger GUERIN (1896-1954) 'Grote Bolvaas' een grote ronde vaas, geglazuurde grès. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Maison Jansen, een tafellamp gemaakt uit metaal met bloemen.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Denisco, een mid-century salontafel met Egyptische figuren.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar katten gemaakt uit geglazuurde faience, in de stijl van 'Emaux de Longwy'.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Schaal' geglazuurde keramiek voor Perignem.

Schattingsprijs: € 100 - 200