Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Abstract sculptuur' een beeld gemaakt uit geglazuurde terracotta (H:58cm)

Hamerprijs: € 360

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Abstract sculptuur' een beeld gemaakt uit geglazuurde terracotta.

Yves RHAYE (1936-1995)

10 x 34 x 58 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

322

10771

2 restauraties.

Yves RHAYÉ (1936-1995)

David MARSHALL (1942) 'Schaal, theelicht houder en drie kandelaars', brons. (L:25 x W:46 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Marc D'HAENENS (XX) 'Wandlicht' (W:33 x H:132 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Mauro MANETTI (1946) 'Eend' een ijsemmer. (H:23 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Mauro MANETTI (1946) 'Ananas' een ijsemmer. (H:26,5 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een keramische tijger, Italië, 20ste eeuw. (L:34 x W:50 x H:47,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Belgo Chrome, een paar etagères met verlichting. Circa 1980. (L:32 x W:32 x H:109 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pieter DE BRUYNE (1931-1987) 'Sideboard'. (L:47 x W:254 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800