Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Abstract sculptuur' een beeld gemaakt uit geglazuurde terracotta (H:58cm)

Hamerprijs: € 360

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Abstract sculptuur' een beeld gemaakt uit geglazuurde terracotta.

Yves RHAYE (1936-1995)

10 x 34 x 58 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

322

10771

2 restauraties.

Yves RHAYÉ (1936-1995)

Oud Delft, Nijmegen. Een 5-delig kaststel, faience. (L:12 x W:18 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250