Een vat gemaakt uit porselein 'Sherry By Garvey Jerez' en gemaakt door Dexam International in Surrey, England. (H:30cm)

Hamerprijs: € 30

Een vat gemaakt uit porselein 'Sherry By Garvey Jerez' en gemaakt door Dexam International in Surrey, England.

20 x 26 x 30 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 38

Lot nummer

971

10770

Een vat gemaakt uit porselein

Leica R-E, Summicron-R F2 E55

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar fijne cassolettes, verguld brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Leica, vier lenzen, en twee filters.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Rolleiflex Synchro-Compur, Franke & Heidece, Germany.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica M6, no. 2235295.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Leica M3, No. 9100077.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar decoratieve theatermaskers, Geitenbokken, Papier-Maché, circa 1920.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200