Rik VAN DE WALLE (XX) 'Naakt' een schilderij, olie op doek (90x90cm)

Hamerprijs: € 110

Rik VAN DE WALLE (XX) 'Naakt' een schilderij, olie op doek. Periode 1999/2000

Rik VAN DE WALLE (XX)

Lengte

90 cm

90 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

724

10769

André BOGAERT (1920-1986) 'Stilleven met fruitschaal' olie op paneel. 1960

Schattingsprijs: € 400 - 600

Armand HENRION (1875-1958) 'Clown' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Herr SEELE (1959) 'Cowboy Henk' een lithografie.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een antiek schilderij, 'Le Tricheur' olie op doek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Armand LAUREYS (1867-?) 'La Lisseuze' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

In de stijl van François BOUCHER (1703-1770) 'Het nest / Het geschenk van de herder', olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Gaston THEUNINCK (1900-1977) 'Abstract Landschap' een schilderij, olie op doek. (120 x 80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000