Dom Pérignon Rosé Champagne 2003 Vintage Brut (Limited Edition by Jeff Koons)

Hamerprijs: € 250

1 fles Dom Pérignon Rosé 2003 Vintage Champagne Brut, Limited Edition by Jeff Koons

Jeff KOONS (1955)

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 313

Lot nummer

92

10760

1991 Château Mouton Rothschild, Setsuko, 2 flessen.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw

Schattingsprijs: € 240 - 340

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001.

Schattingsprijs: € 400 - 600

1985 Château d'Yquem, Sauternes, 2 flessen.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Hilde VAN SUMERE (1932-2013) 'Knipoog' Carrara mamer.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Schattingsprijs: € 500 - 700