Dom Pérignon Rosé Champagne 2003 Vintage Brut (Limited Edition by Jeff Koons)
Hamerprijs: € 250
Jeff KOONS (1955) |
Titel | Dom Pérignon Rosé Champagne 2003 Vintage Brut (Limited Edition by Jeff Koons) |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 313 |
Lot nummer | 92 |
Lot ID | 10760 |
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw
Schattingsprijs: € 240 - 340